König
&
Meyer

Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Cena:
0 - 0
UKÁZAT VÝBĚR
ŘADIT PODLE:
Strana:1

Univerzální ocelový držák na nápoj s maximálním průměrem do 95 mm. Připevňuje se ke stojanu s průměrem do 30 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 480,- Kč
Cena bez DPH: 397,- Kč
 

Držák na nápoje z bioplastu »BIOBASED«. Držák se připevňuje na stojan o průměru 11 - 30 mm pomocí závitového šroubu. Je určený pro nádoby s průměrem až do 95 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 350,- Kč
Cena bez DPH: 289,- Kč
 

Stabilní stolní stojánek na sluchátka s exkluzivním nadčasovým designem. Vhodný jak na domácí použití, tak pro profesionální studia. Díky pogumovanému povrchu jsou sluchátka chráněna proti případnému poškrábání. Gumové podložky ve spodní části stojánku zajištují přilnutí stojánku k povrchu. Vyrábí se v černé, pískově béžové a šedé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 585,- Kč
Cena bez DPH: 483,- Kč
 

Držák na sluchátka pro připevnění k mikrofonnímu nebo notovému stojanu. Pro stojany s průměrem max.30 mm. Pogumovaný povrch, možnost zavěšení 2 ks standardních sluchátek a 2 ks In-Ear sluchátek. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 335,- Kč
Cena bez DPH: 277,- Kč
 

Držák na sluchátka se svorkou pro připevnění ke stolu nebo mikrofonnímu stojanu. Upínací rozsah svorky 0-48 mm. Držák lze otáčet o 90°. Pogumovaný povrch, možnost zavěšení 2 ks standardních sluchátek a 2 ks In-Ear sluchátek. Šířka držáku 100 mm, hloubka 60 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 760,- Kč
Cena bez DPH: 628,- Kč
 

Držák na sluchátka. Stabilní držák 2 ks standardních sluchátek a 2 ks in-ear sluchátek pro připevnění ke stolu nebo poličce. Upínací rozsah svorky 0 - 45 mm. Pogumovaný povrch. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 395,- Kč
Cena bez DPH: 326,- Kč
 

Držák na tužku ke stojanu o průměru 13 - 15 mm.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 30,- Kč
Cena bez DPH: 25,- Kč
 

Držák na tužku ke stojanu o průměru 20 - 22mm.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 30,- Kč
Cena bez DPH: 25,- Kč
 

Držák na tužku ke stojanu o průměru 24 - 26 mm.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 30,- Kč
Cena bez DPH: 25,- Kč
 

Nástěnný držák na sluchátka. Na pogumovaný držák lze zavěsit 2 páry klasických sluchátek a do štěrbinové části 2 páry in-ear sluchátek. Rozměry 60 x 100 mm. Držák se připevňuje ke stěně pomocí kovové desky se čtyřmi otvory. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 315,- Kč
Cena bez DPH: 260,- Kč
 

Malý kompaktní nástěnný držák na sluchátka. Vyrobený z oceli. Na držák lze zavěsit 1 pár klasických sluchátek a do štěrbinové části 2 páry in-ear sluchátek. Součástí dodávky jsou upěvňovací šrouby. Vyrábí se v černé a bílé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 170,- Kč
Cena bez DPH: 141,- Kč
 

Atraktivní nástěnný držák sluchátek. Je vyrobený z robustního černého plastu. Zakřivené podpěrné rameno zajišťuje stabilní polohu a dobrý přístup vzduchu pro větrání sluchátek. Držák se skládá ze dvou částí, z držáku pro upevnění na stěnu a plastového krytu skrývajícího montážní šrouby. Šrouby jsou součástí dodávky. Výška 95 mm, šířka 60 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 240,- Kč
Cena bez DPH: 198,- Kč
 

Praktický držák na sluchátka pro připevnění pod stůl. Pevná kovová konstrukce. Velký pogumovaný držák chrání sluchátka před poškrábáním. Šířka 100 mm, hloubka 72 mm. Součástí dodávky jsou 2 vruty. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 285,- Kč
Cena bez DPH: 236,- Kč
 

Praktický adaptér pro připevnění všech držáků SpaceWall® na jakoukoli běžnou zeď. Připevnění na zeď pomocí 3 šroubů. Další bezpečnostní šroub zajišťuje stabilitu opěrného ramena. Adaptér usnadňuje rychlou výměnu různých ramen na produkty. Je vhodný pro připevnění všech držáků mimo 44140, 44185 a 44186. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 110,- Kč
Cena bez DPH: 91,- Kč
 

Univerzální držák pro systém SPACEWALL®. Např.pro vystavení mikrofonů nebo jiných produktů se závitem 3/8 ". Délka 140 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 375,- Kč
Cena bez DPH: 310,- Kč
 

Otočný držák sluchátek, kabelů a jiného technického zařízení. Šroubovací deska vhodná pro 19" stojany. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 375,- Kč
Cena bez DPH: 310,- Kč
 
Strana:1
 
 
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Panter Youtube