König
&
Meyer

Počet aktuálně
vybraných modelů:
0
Parametry:
 
 
Cena:
0 - 0
UKÁZAT VÝBĚR
ŘADIT PODLE:
Strana:12

Stojan na kontrabas s integrovaným držákem na smyčec. Výška 620/1120 mm. Skládací konstrukce. Jednoduché umístění nástroje do držáku ve tvaru písmene V. Nosná ramena jsou pogumovaná. Rozpětí ramen 405 mm. Stojan je vhodný pro všechny typy kontrabasů. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.035,- Kč
Cena bez DPH: 2.508,- Kč
 

Stojan na violoncello s integrovaným držákem na smyčec. Výška 620/1120 mm. Skládací konstrukce. Jednoduché umístění nástroje do držáku ve tvaru písmene V. Nosná ramena jsou pogumovaná. Rozpětí ramen 380 mm. Stojan je vhodný pro všechny typy violoncell. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.035,- Kč
Cena bez DPH: 2.508,- Kč
 

Ocelový skládací stojan na violoncello. Povrch, který přichází do styku s nástrojem, je pokryt gumovým/korkovým povrchem. Výška 535 mm. Šířka 285/450 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.815,- Kč
Cena bez DPH: 1.500,- Kč
 

Stojan speciálně vyvinutý na elektrický kontrabas. Výška 920/1620 mm. Jednoduché umístění nástroje do držáku ve tvaru písmene V. Nosná ramena jsou pogumovaná. Skládací konstrukce, je vhodný pro mobilní použití. Stojan má sametový integrovaný držák na smyčec. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 3.035,- Kč
Cena bez DPH: 2.508,- Kč
 

Ocelový výsuvný 3-dílný stojan na elektrickkou kytaru. Nastavení úhlu a délky ramena podle vlastních potřeb. Výška stojanu 690/1550 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.710,- Kč
Cena bez DPH: 4.719,- Kč
 

Stojan pro akustické kytary. Výška 690/1550 mm. Vhodný pro kytaru s tloušťkou 75-135 mm. Nástroj je proti poškrábání chráněn plstěnými podložkami. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 5.710,- Kč
Cena bez DPH: 4.719,- Kč
 

Elegantní a praktický hliníkový stojan na housle. Kompaktní skládací konstrukce pro snadný transport a skladování. Všechny části, které přijdou do styku s houslemi, jsou potaženy ochrannou vrstvou. Výška 365 mm. Vyrábí se v červné barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 665,- Kč
Cena bez DPH: 550,- Kč
 

Stabilní hliníkový stojan na housle. Výška 360/570 mm. Nosná ramena lze nastavit pro různé velikosti houslí a jsou potažena měkkým plastovým materiálem, který chrání povrch nástroje před poškozením. Nastavení výšky pomocí upínací páky. Integrovaný držák smyčce. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 1.100,- Kč
Cena bez DPH: 909,- Kč
 

Kompaktní stojan na housle a ukulele. Výška 205 mm. Stojan má pogumovaná opěrná ramena pro ochranu povrchu nástroje. Stabilní základna s pevným čtyřbodovým nosným systémem a třemi příčnými vzpěrami. Pro skladování a přepravu se extrémně lehký stojan sklopí do malé kompaktní velikosti. Vyrábí se v dřevěném vzhledu.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 320,- Kč
Cena bez DPH: 264,- Kč
 

Držák na housle pro upevnění na mikrofonní stojan s průměrem 30 mm. Držák je potažen ochrannou vrstvou, která brání poškození nástroje. Má integrovaný držák na pověšení smyčce. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 645,- Kč
Cena bez DPH: 533,- Kč
 

Flexibilní držák ukulele pro připevnění k jakémukoliv stojanu s průměrem trubky 7 - 30 mm. Pogumované opěrné rameno chrání nástoj proti poškrábání. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 405,- Kč
Cena bez DPH: 335,- Kč
 

Držák pro upevnění kytary na zeď s dvěma upevňovacími body. Nosná ramena pro uchycení kytary jsou pogumována. Rozměry 84 x 215 x 150 mm. Vhodný pro akustické i elektrické kytary. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 290,- Kč
Cena bez DPH: 240,- Kč
 

Atraktivní a funkční kytarový nástěnný držák s dřevěnými prvky. Držák je potažen ochrannou korkovou vrstvou, která brání poškození nástroje. Integrovaná kovová lišta v desce zajišťuje její bezpečné uchycení. Je vhodný pro akustické i elektrické kytary. Vyrábí se v korkové barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 365,- Kč
Cena bez DPH: 302,- Kč
 

Atraktivní držák pro upevnění kytary na zeď vyrobený z robustní oceli. Komfortní manipulace díky úhlu náklonu 30°. Kytary tak mohou být umístěny blízko sebe a zaberou méně místa. Stabilní kytarový držák má pogumovaná nosná ramena a chrání nástroj před poškrábáním a poškozením. Rozměry 300 x 120 x 80 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 410,- Kč
Cena bez DPH: 339,- Kč
 

Držák pro upevnění kytary na zeď s patentovaným upínacím systémem. Vhodný pro širokou škálu tvarů akustických i elektrických kytar. Nosná ramena pro uchycení kytary jsou pogumována. Rozměry 84 x 108 x 152 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 370,- Kč
Cena bez DPH: 306,- Kč
 

Kytarový nástěnný držák určený pro všechny typy kytar. Pogumovaná ramena jsou nastavitelná jednotlivě a jsou vhodná pro kytary s asymetrickými krky. Po vložení kytary do držáku se vlastní vahou kytary uzamkne pojistka zabraňující vypadnutí kytary. Nástěnný držák je robustní, ale přesto má nízkou hmotnost a vyžaduje minimální prostor pro montáž. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 310,- Kč
Cena bez DPH: 256,- Kč
 

Celosvětově osvědčení kytarový držák 16280 je doplněný o atraktivní nástěnný držák z robustní oceli. Komfortní manipulace díky úhlu náklonu 30°. Kytary tak mohou být umístěny blízko sebe a zaberou méně místa. Stabilní kytarový držák má pogumovaná nosná ramena a chrání nástroj před poškrábáním a poškozením. Pohyblivá ramena se přizpůsobí krku kytary. Nástěnný držák je vynikající také pro kytary s asymetrickými krky. Rozměry 300 x 150 x 80 mm. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 535,- Kč
Cena bez DPH: 442,- Kč
 

Držák pro upevnění kytary na zeď. Nosná ramena pro uchycení kytary jsou pogumována. Rozměry 94 x 66 x 138 mm. Vhodný pro akustické i elektrické kytary. Vyrábí se v černé, korkové a bílé variantě s průsvitnými prvky.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 205,- Kč
Cena bez DPH: 169,- Kč
 

Držák na housle pro upevnění na zeď. Držák je potažen ochrannou vrstvou, která brání poškození nástroje. Má integrovaný držák na pověšení smyčce. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 510,- Kč
Cena bez DPH: 421,- Kč
 

Vysoce kvalitní a praktický držák na ukulele pro umístění na zeď. Montáž na stěnu je rychlá a snadná - stačí pouze dva šrouby. Nosná ramena jsou pokryta neabrazivní a odolnou gumou. Držák je vhodný pro všechny běžné modely ukulele. Vyrábí se v černé barvě.

Doporučená prodejní cena včetně DPH: 350,- Kč
Cena bez DPH: 289,- Kč
 
Strana:12
 
 
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Panter Youtube