1 2 3 4 5 6 7
 Sennheiser uvádí na trh zcela nový typ hlavového mikrofonu vyšší třídy s miniaturní směrovou kapslí. Headmic 4 má kardioidní charakteristiku, která velice dobře eliminuje zpětnou vazbu a je tedy vhodný pro živá vystoupení na pódiu při koncertech a prezentacích. Miniaturní provedení kapsle nijak neomezuje přednášejícího a umožňuje mu volný pohyb. Díky modulární konstrukci je možné vyměnit samotný kabel, mikrofon nebo hlavový most. Mikrofon bude uveden na trh na výstavě ISE na konci ledna v Barceloně. Více ..
 
 Sennheiser uvádí na trh nová profesionální studiová sluchátka HD 490 PRO. Díky akusticky otevřenému porovedení nabízejí přesnou lokalizaci a naprosto precizní detaily v celém pásmu se zanedbatelným zkreslením. Novinkou je možnost záměny dvou různých náušníků podle způsobu použití sluchátek - pro mixáž a postprodukční práce. Sluchátka se budou prodávat ve dvou verzích - standardní HD 490 PROHD 490 PRO Plus, která navíc obsahuje delší kabel, druhý hlavový most a transportní pouzdro. Více ..
 
 Sennheiser doplňuje svoji řadu špičkových kondenzátorových mikrofonů MKH 8000 o nový typ - MKH 8030 s osmičkovou směrovou charakteristikou. Stejně jako ostatní mikrofony v této řadě používá i MKH 8030 technologii RF pro dokonalý zvuk v jakémkoliv prostředí (RF technologie je nezávislá na okolní teplotě a vlhkosti). Nový mikrofon je vhodný pro zvukové mistry v prostředí nahrávacích studií a televizní i filmové tvorby.
 
 Vážení zákazníci,

Dovolujeme si Vás  i letos pozvat na veletrh konferenční a zvukové techniky ISE 2024, který se koná v termínu 30. ledna - 3. února ve španělské Barceloně. Více ..
 

1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Panter Youtube